Makrome anahtarlık hediyelik

Son zamanlarda özel günlerin trendi olan ve fazlaca ilgi gören makrome anahtarlık modelleri vazgeçilmez hediyelikler arasına girdi. El emeği göz nuru olması onu cazip kılan özelliktir. Eskiden fazlaca rağbet gören ama zamanla unutulan makrome sonzamanlarda yeniden ilgi görmeye başladı. Ama bu kez eski günlerinden daha da fazla.

Farklı desenlerde ve hoş renklerle, el becerisi olan bayanlar tarafından hazırlanan güzel görünümlü desenli nikah ve bebek şekeri yada mevlüt hediye olarak gelen davetlilere dağıtabileceğiniz güzel görünümlü ürünlerdir. Makrome anahtarlık modelleri hem erkek hemde kadınlar tarafından kullanılabilir. Arabanıza süs olarak takabilir yada çantanızdaki anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Dolabınızda saklayabilirsiniz. Ya da evin bir köşesine asabilirsiniz. Özel günlerinizde Makrome anahtarlık renk ve görüntüleri ile cazip bir seçenek olacaktır. Unutulmaz akılda kalıcı bir hediye olacaktır.

Peki özellikleri nelerdir?

Makrome ipten yapılıyor olması.
El emeği göz nuru ile sayısız desenlerden oluşması.
Birçok renk seçeneğinin mevcut olması
Anahtarlık, magnet, kapı süsü, arkaplan ve ev süsleri gibi bir çok alanda kullanılabiliyor olması.
Uzun süre dayanıklı oluşu
Kart üzerine istediğiniz bilgileri yazdırabiliyor olmanız.
gibi özellikleri sıralayabiliriz.

Makrome anahtarlık hediye

Yaklaşan doğum için yapacağınız etkinliklerde yada doğum sonrası hastane gelen ziyaretçiler için, bebek doğum gününde dağıtacağınız bebek hediyelikleri olarak düşünebilirsiniz. Yada bebek mevlüt hediyelik olarak düşünebilirsiniz. Doğum günleri de özel olsun isteyenler için isme özel kartında davetliler için dağıtabileceğiniz 1 yaş hediyelik yada doğum günü hediyelikleri olarak düşünebilirsiniz. Bunlara ek olarak nikah şekeri olarak da tercih edebilirsiniz. Söz yada nişan gününüzde yüzüklerden sonra dağıtabileceğiniz hoş bir anı olarak kalabilir. Yada kınanıza çağırdığınmız özel insanlar için özel olarak hazırlanmış makrome anahtarlık modellerini tercih edebilirsiniz. Belkide Nikah töreni yada düğün için sizin için gelen davetliler için hem gösterişli hemde doğal güzelliği ile iyi bir nikah şekeri tercihi olabilir. Amaç ne olursa olsun makrome anahtarlık hediye olarak çok iyi bir etki bırakacaktır. Siz ve sevdikleriniz için hoş bir anı olarak kalacaktır.

Makrome Anahtarlık Modelleri

Farklı renklerden ve özgün desenli el emeği ile hazırlanan makrome anahtarlık yada magnet ürünleri, farklı modellere sahiptir. Bebek için pembe, mavi, krem renkleri tercih edilirken, Nikah makrome anahtarlık hediye olarak tercih edilebilir. Makrome anahtarlık modelleri için çok fazla renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca bunlar içerisinde kutulu olanları da mevcut. Kraft kart ve ile vintage tarzı arayanlar için özel seçenek. Bunların dışında Kart üzerine ahşap isimli ve kuru çiçek süslemeleri tasarımlar ile ahşaptan yapılmış isimlikli bebek hediyelikleri de mevcuttur.

Makrome anahtarlık modelleri hem bebekler için hemde yetişkinlikler için yapacağınız tüm etkinlikler için tercih edebilirsiniz. Kart üzerine yazılmasını istediğiniz bilgileri kişiselleştirebilirsiniz. İster slogan ister tarih isterse günün anlamını ifade eden bir cümlecik tercih edebilirsiniz. Örneğin yeni doğan bebeği için bebek makrome anahtarlık yaptırmak isteyen birisi “Merhaba Bebeğim Defne” olarak yazdırabilirsiniz. Ya da söz için satın alıyorsanız “Söz verdik. Can ve Elmas” vb cümleler isteyebilirsiniz. Tercih size kalmış.

Makrome Anahtarlık Fiyatları

Fiyatlar modellere göre değişebilmektedir. Yapılan ürünün yapım zorluğuna ve harcanan zamana göre fiyat artabilmektedir. Genel itibari ile makrome anahtarlık fiyatları 2020 yılı itibari ile 5 ila 7 tl arasında değişmektedir. Tercih edeceğiniz model fiyatını belirlenmesinde rol oynayacaktır.

Nasıl Sipariş Verebilirim

Anahtarlıklar kişiye özel olarak üretilmektedir. Özgün tasarım kartı üzerine bağlı bir şekilde hazırlanmaktadır ve poşet içerisinde gönderilmektedir. Kart üzerine istediğiniz bilgileri yazdırabilirsiniz. İsim, not, tarih vb. Kısa cümleler kullanabilirsiniz. Çok uzun cümleler kurmaktan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Kartın görünüş ve ahengi bozabilmektedir.

Üye olarak yada üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye’ ye kargomuz mevcuttur. Ürünleri seçtikten sonra, isim tarih ve varsa yazdırmak istediğiniz notu bizlere iletebilirsiniz. Siparişlerin kargoya veriliş adetlere göre değişmektedir. Makrome anahtarlık el emeği ile hazırlandığından siparişlerin kargoya teslim süreleri adetlere göre değişmektedir. 1-50 adet arası 3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. 50 – 200 adet arası 7 iş günü 200 ve üzeri ise 10 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Maktome anahtarlık modelleri linkini tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.